شرکت سهامی خاص بازرگانی راهکار پویا رابین

شرکت سهامی خاص بازرگانی راهکار پویا رابین

فعالیت در زمینه خريد و فروش ، بازرگانی کلیه کالاهای مجاز ، ايجاد شعب ، اخذ و اعطای نمايندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی ، مشاوره ، تحقیق و توسعه ، برندينگ و بازاريابی ( غیر هرمی و غیر شبکه ای ) مرتبط با موضوع فعالیت شرکت ، انجام کلیه امور گمرکی و ترخیص کالا ، انجام کلیه فعالیت‌های مرتبط با تجارت الکترونیک وآنلاين ، راه اندازی و بهره برداری از فروشگاه الکترونیک و آنلاين که در حال حاضر سايت کمکس يکی از بخش های اين شرکت است که در حوزه فروش گجت های هوشمند فعالیت مي کند .

 
 
گروه رابین قصد دارد از طريق دستیابی و ساخت تیم حرفه ای با فرهنگ پويا در حوزه ديجتیال مارکتینگ و تولید محتوا و استفاده از هوش مصنوعی و ايجاد ارزش های والای سازمانی به شريک تجاری مطمئن با شرکت های حمل ، ترخیص ، بازرگانی و شرکت های تامین کالا در داخل و خارج از کشور تبديل گردد .

ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در خصوص حمل ، ترخیص و بازرگانی ، ديجیتال مارکتینگ و تولید محتوا و خدمات تجارت الکترونیک و آنلاين با بهترين‌کیفیت و کمترين هزينه برای مجموعه رابین و سايرين .

خدمات بازرگانی (صادرات و واردات) ، ديجیتال مارکتینگ ، تولید محتوا و فروشگاه های اينترنتي .

آغاز فعالیت شرکت در سال 9813 بوده ولیکن در تاريخ 07 / 01 / 1400 تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود راهکار خلاقانه رابین تاسیس گرديده و در ادامه در تاريخ 13 / 12 / 1401 به شرکت سهامی خاص بازرگانی راهکار پويا رابین تغییر وضعیت داده است .

آقای رضا توانا

فروشگاه اينترنتی کمکس

تهران مرزداران – خیايان رضايی (ناهیدسابق) – خیابان وحدتی – بن بست 12 منری – پلاک يک