Sepehr

Sepehr

CONSTRUCTION AGILE MARKETING

CONSTRUCTION AGILE MARKETING

خدمات اجرای ساختمان

افزایش چشمگیر جمعیت در دهه های اخیر موجب شده است که موج ساختمان سازی بیش از هر زمان دیگر خروشان شود. نیاز بشر به مسکن از ازل تا کنون یکی از اصلی ترین دغدغه های او بوده است به همین منظور در دنیای شلوغ امروزی، پیشرفت تکنولوژی جهت ساده سازی و سرعت بخشیدن به روند ساخت و ساز و تحویل واحدهای مسکونی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. واضح است که در پروژه های ساختمانی علاوه بر سرعت و دقت، بحث کیفیت هم مطرح است چرا که نتیجه این پروژه ها به طور مستقیم با جان افراد سروکار دارند. استفاده از افراد متخصص که بر اصول و ضوابط مسلط باشند و تجربه کافی جهت ارائه بهترین راه حل ها را داشته باشند، برگ برنده ای که است که عده محدودی از پیمانکاران و صاحبین املاک آن را در دست دارند.

مجری ذی صلاح کیست؟

مجری ذی صلاح فردی است که وظیفه پیاده سازی و پیگیری تک تک مراحل اجرایی یک سازه از ابتدا تا انتهای کار را بر عهده دارد.. به عبارت ساده تر هر فعالیتی که در روند ساخت، تعمیر، نوسازی و حتی مرمت یک ساختمان صورت می گیرد زیرنظر مجری ذی صلاح باید انجام شود در نتیجه گستردگی و پیچیدگی امور محوله به وی بسیار بالا است. توانایی و تجربه بالای فرد ذی صلاح در بهره ورری کارفرما و نتیجه کلی پروژه تاثیر بسزایی خواهد داشت به همین دلیل انتخاب فرد مناسب برای این کار نیازمند دقت بالایی می باشد. تیم سپهر با ارائه سرویس مجری ذی صلاح به شما این امکان را می‌دهد تا به راحت ترین و سریع شکل ممکن فرآیند اجرای ساختمان خود را طی کنید

تیم سپهر معتبرترین ارائه دهنده خدمات اجرای ساختمانی

همان طور که پیش تر اشاره شد خدمات اجرایی ساختمان شامل خدماتی می شود که نتیجه خروجی آن ها منجر به ساخت یک سازه ایمن، منطبق بر اصول و قواعد می شود. نوع کاربری ساختمان، میزان بودجه، متراژ زمین و …..  فاکتورهایی هستند که بر زمان و قیمت یک پروژه خدمات اجرایی تاثیر می گذارند. حضور یک کارشناس کاربلد و با تجربه به شما کمک می کند تا ضمن به حداقل رساندن زمان فرآیند اجرا، هزینه های جانبی پروژه خود را تا حد زیادی کاهش دهید و تاییدیه ها و مجوز های لازم را در کوتاه ترین زمان ممکن کسب نمایید. سپهر به پشتوانه اعتماد شما به یکی از معتبرترین فعالان حوزه ساخت و ساز بدل شده است که همه این موفقیت را مدیون تیم کاربلد و دلسوز خود در طول این سال ها می باشد. دقت، سرعت و افزایش بهره وری از مهم ترین فاکتورهای تیم سپهر برای تبدیل مشتریان بالفعل خود را به مشتریان بالقوه می باشد. برای شروع همکاری با تیم سپهر همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات اجرای ساختمان

خدمت بعدی سپهر